Fotografie údajně pochází přímo z dodavatelského řetězce uvnitř společnosti Apple. Není překvapením, že nový iPhone pravděpodobně příjde s designem, který se bude oproti předchůdci lišit jenom minimálně, nebo také vůbec. Očekávají se i stejné rozměry a váha.
 

Dokonce i barevné podání ve variantě Space Gray se ničím neliší se současným modelem. Nicméně server 9to5Mac upozorňuje, že se nemusí jednat o konečné řešení a hardware pravděpodobně příjde s drobnými změnami včetně barevného odstínu, který by mohl ladit s tmavšími hodinkami Apple Watch.
 

Uvnitř těla budou hardwarové součástky iPhonu 6s logicky uspořádané zcela odlišně oproti současnému modelu. Lze si všimout zcela nových montážních bodů přizpůsobených pro nový typ základní desky.
 

Vyřezlá díra pro LED blesk potvrzuje, že se zcela určitě nedočkáme dvojitého blesku, jako tvrdily předchozí úniky. Rozvržení blesku i samotné kamery zřejmě zůstane totožné jako u iPhonu 6.
 

Zachovány očividně zůstaly i plastové anténní linky, kvůli kterým byl design telefonu vyčítán mnoha uživateli. Reproduktory a porty prozatím také zůstavají beze změn.