HF Bluetooth stereo Jabra Storm černé

HF Bluetooth stereo Jabra Storm černé

Elegantní HF Bluetooth sluchátko s úžasně čistým zvukem a skvělou délkou hovoru na jedno nabití.

JabraZnačka telefonu:

1015093Kód:

1 799 Cena s DPH
1 487 Kč bez DPH
Dočasně nedostupnýPodobné produkty
Produkt je momentálně nedostupný. Předpokládaná doba naskladnění 14-21 dnů.
Hlídat zboží až se naskladní?
 
 


Jak to už u společnosti Jabra bývá zvykem, sluchátko Storm přichází nabité důležitými technologiemi, které mají za úkol vám zpříjemnit práci. Například technologie Wind Noise Blackout sníží při volání hluk větru na pozadí, takže vás druhá strana uslyší zřetelněji. HD Voice zase zajišťuje vysokou kvalitu zvuku. Funkce Noise Blackout s pomocí duálního mikrofonu umí zredukovat hluk vytvořený na pozadí. A nesmíme zapomenout na dnes čím dál více rozšířenou technologii NFC pro snadné spárování s vašim zařízením. Všechny hovory lze přijímat nebo odmítat pomocí hlasu a telefonovat můžete až 10 hodin na jedno nabití, takže sluchátko poslouží celý pracovní den.
 
Jabra Storm patří mezi Bluetooth sluchátko nové generace, co znamená, že je založeno na revoluční technologii microPOWER. Tato technologie dovoluje větší eleganci a efektivitu zároveň - zařízení je designově a ergonomicky na vysoké úrovni, zároveň je ale výrazně menší pro pohodlnější nošení a menší zátěž ucha. Skoro ani nevnímáte, že na sobě máte náhlavní soupravu.
 
Navíc neklesá ani výdrž baterie, ba naopak. Baterie v Jabra Storm vám díky výše zmíněným technologiím vydrží skvělých 10 hodin hovoru. To je více než dostačující, abyste mohli být v kontaktu se svými klienty či kolegy po celý pracovní den.

Náhlavní souprava je tak kompaktní, že se snadno může stát, že ji někam založíte. Abyste se nemuseli o nic starat, vytvořila pro vás společnost Jabra aplikaci Jabra Assist, která obsahuje funkci Find My Jabra. Prostřednictvím této funkce můžete snadno zjistit, kde jste měli své zařízení naposledy v provozu.


 
Přidat hodnocení

Hodnocení zákazníků

Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem.


Napište nám

Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody

Vážení zákazníci, připravili jsme pro Vás přehled platebních metod, kterými můžete platit v našem e-shopu...

Hotově (prodejny Mobilmax)DobírkaPřevodemSplátkový prodej CofidisOnline platby PayUKreditní/debetní kartou (Visa)Kreditní/debetní kartou (Mastercard)Twisto - platba za 14 dní.facebookyoutube
 

FastCentrike-shop, internetový obchod,tvorba e-shopu

velký e-shop za malé
peníze a do 24 hodin

 


 

 

Copyright © MOBILMAX spol.s.r.o

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Rozumím.
JavaScript musí být povolen