Xiaomi Mi Band 3 Black

Xiaomi Mi Band 3 Black

Xiaomi Mi Band 3 BlackXiaomi Mi Band 3 BlackXiaomi Mi Band 3 BlackXiaomi Mi Band 3 BlackXiaomi Mi Band 3 BlackXiaomi Mi Band 3 BlackXiaomi Mi Band 3 BlackXiaomi Mi Band 3 BlackXiaomi Mi Band 3 BlackXiaomi Mi Band 3 Black

Chytrý náramek Xiaomi Mi Band 3 s dotykovým displejem v příjemném silikonovém provedení Vám pohodlně sedne na Vaše zápěstí a vy můžete sledovat například průběh Vašeho cvičení.

XiaomiZnačka telefonu:

1021801Kód:

749 Cena s DPH
619 Kč bez DPH
skladem
 
 


Firma Xiaomi představila na trhu dlouho očekávanou již třetí generaci chytrého náramku MiBand 3 v anglické verzi v černé barvě. Tento nový model má oproti předchozím verzím hlavně velký dotykový displej. Zlepšila se i jeho odolnost vůči vodě a nyní si můžete s MiBand 3 dokonce i zaplavat. Nově dokáže chytrý náramek například zobrazovat předpověď počasí na tři dny. Díky zlepšené baterii se kapacita narámku zvětšila až na 20 dní. Náramek se zlepšil i ve sledování Vaší pohybové aktivity, dokáže přesněji měřit a má tak věrohodnější údaje, než předchozí verze.

 

 

Dotykový displej
Největší změna u třetí generace chytrého náramku Mi Band je dotykový displej s moderní zobrazovací technologií  OLED s úhlopříčkou 0,78" a rozlišením 120x80 Px. Tento displej vyniká nízkou spotřebou, širokými pozorovacími úhly i slušnou čitelností na přímém slunci. Takže nyní můžete přijmout nebo odmítnout hovor přímo na náramku. Displej se rozsvítí i gestem otočení ruky, což je velmi šikovné. Dá se rovněž v aplikaci nastavit, aby toto gesto fungovalo jen přes den a nebudilo Vás tedy v noci.


Displej dokáže zobrazit:

 • Čas, datum a den (lze volit mezi 3 podobami)
 • Počet kroků, vzdálenost, spálené kalorie, hodnotu baterie
 • Srdeční tep
 • Počasí pro aktuální den a 2 dny dopředu
 • Stopky, tichý režim, prozvonění telefonu
 • Notifikace (upozornění)

 

 

Odolnost vůči vodě
Náramek má zvýšenou odolnost vůči vodě. Nově vydrží tlak až 5 ATM, takže se s ním můžete koupat, sprchovat i plavat, bez rizika zničení náramku.

 

Velká výdrž baterie
Vzhledem k větším rozměrům těla chytrého náramku je umístěna uvnitř větší baterie s kapacitou 110 mAh, což umožní chytrému náramku zachovat vysokou výdrž až 20 dnů při stále nízké hmotnosti pouhých 20 gramů.

 

Vylepšený pásek
Na základě požadavků uživatelů předchozích verzí MiBand firma vylepšila kaučukový pásek a systém uchycení těla. Xiaomi chce především snížit riziko vypadnutí těla, ke kterému občas docházelo u druhé generace. U Mi Bandu 3 by nic podobného hrozit nemělo.

 

 

Základní funkce:

 • počítání kroků a z nich odvozené spálené kalorie a vzdálenost
 • upozornění na příliš dlouho dobu bez pohybu
 • měření srdečního tepu
 • sledování spánku
 • buzení vibracemi
 • notifikace hovorů, SMS (až 24 znaků na obrazovce) a vybraných aplikací z telefonu
 • možnost odmítat a přijímat hovory z náramku

 

Nové funkce:

 • zobrazování předpovědi počasí na další tři dny
 • schopnost vyhledat ztracený telefon (která funguje, pokud je mobil v dosahu náramku)
 • funkce připomínání, která u Mi Bandu 3 může fungovat nezávisle na telefonu (náramek si uchovává informace o nastavených připomínkách a dokáže je zobrazit, i když není připojený k mobilu)

 

Spárování Xiaomi Mi Band 3

Ke spárování fitness náramku Xiaomi Mi Band 3 s telefonem je potřeba aplikace Mi Fit. Proces probíhá stejně jako u minulých generací a je k němu potřeba využít Xiaomi účet (zdarma). V aplikaci Mi Fit lze mimo jiné sledovat i detailnější statistiky o našem pohybu a spánku. Zároveň můžeme nastavit další potřebné parametry náramku (nastavení displeje, notifikací, denní limit kroků, umístění náramku a další).

 

Vlastnosti fitness náramku
Jazyk: angličtina
Displej: dotykový, 0,78", OLED, 128×80 px
Operační systém: Vlastní
Sportovní funkce: Měření tepové frekvence (přímé měření), Krokoměr
Voděodolnost: 5 ATM / 50m
Senzory: Senzor srdečního tepu, Akcelerometr
Konektivita: Bluetooth 4.2
Baterie: 110 mAh

 

 

Přidat hodnocení

Hodnocení zákazníků

Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem.


Napište nám

Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody

Vážení zákazníci, připravili jsme pro Vás přehled platebních metod, kterými můžete platit v našem e-shopu...

Hotově (prodejny Mobilmax)DobírkaTwisto - platba za 14 dní.Online platby PayUPřevodemSplátkový prodej CofidisKreditní/debetní kartou (Visa)Kreditní/debetní kartou (Mastercard)facebookyoutube
 

FastCentrike-shop, internetový obchod,tvorba e-shopu

velký e-shop za malé
peníze a do 24 hodin

 


 

 

Copyright © MOBILMAX spol.s.r.o

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Rozumím.
JavaScript musí být povolen