Se službou WE|DO jsme pro Vás připravili nejlevnější dopravu balíků.

 

Standartní balík

WE|DO doručí Vaší zásilku až do váhy 30 kg na Vámi určenou adresu ve všední dny mezi 8:00 a 18:00. Ve většině případů je zásilka doručena do 24 hodin od expedice z našeho skladu. Zboží objednané do 12:00 a je na našem skladu odesíláme ještě ten samý den. V případě dodání na soukoromou adresu Vás bude řidič doručující zásilku informovat o času doručení v rozmezí jedné hodiny pomocí SMS. Přesný výběr hodiny dodání není bohužel možný. Pokud Vás přepravce nazastihne, odbdržíte do schránky informaci ohl edně násludujícího doručovacího termínu.

Zásilku máte pod kontrolou!
V den expedice od nás obdržíte e-mail s číslem zásilky. Pod obdrženým číslem můžete sledovat svojí zásilku: Sledování zásilky.
V den doručení dostanete SMS/e-mail s dvouhodinovým upřesněním času doručení.
 

Cena služby „Standartní balík“ je 99 Kč s DPH u platby předem, nebo 119 Kč s DPH při platbě na dobírku.

Při nákupu nad 2.000 Kč s DPH je tato přeprava zdarma při platbě předem.

Při nákupu nad 3.000 Kč s DPH je tato přeprava zdarma při platbě na dobírku.

Maximální váha zásilky v České republice je do 30 kg. V ceně služby je pojištění zásilky v hodnotě do 50 000 Kč.
 
Důrazně doporučujeme důkladnou kontrolu zásilky při jejím převzetí. V případě zjištění porušeného nebo poškozeného obalu doporučujeme zásilku nepřebírat, případně řešit přímo s řidičem WE|DO na místě zápisem o škodě. V případě převzetí poškozené zásilky žádáme o nahlášení této události nejpozději do 3 dnů od převzetí zásilky na zákaznickou linku 246 092 912, kde vám rádi poradíme jak v takových případech postupovat.