Pouzdro jsme vzali na nejpovolanější místo ve městě, tedy známou brněnskou přehradu. Test byl tedy proveden v přírodní vodní nádrži, kde voda rozhodně není tak čistá, jako v běžném bazénu. Pro názornost jsme do pouzdra vložili maketu mobilního telefonu Sony Xperia Z3 Compact, aby bylo vidět, že do pouzdra po celou dobu nepronikla žádná kapalina nebo nečistota.
 

Díky jednoduchému plastovému mechanismu se obal snadno obsluhuje. Odolný a pevný plastový materiál zajišťuje dostatečnou ochranu telefonu ve vodě i na souši. Lákavé jsou i pestré barevné varianty, přičemž zadní strana je vždy průhledná, abyste mohli pořizovat fotografie, například pod vodou. Je ovšem potřeba počítat s určitým zkreslením kvality výsledných snímků, z důvodu materiálů pouzdra, lomu světla a dalších fyzikálních aspektů.
 
Pouzdro jsme umístili pod vodní hladinu na několik desítek minut, přičemž na něm po vytažení nebylo znát jakékoliv narušení, ani nedošlo ke vniknutí vody dovnitř. Poté následoval test obalu v nebezpečném prostředí dětského pískoviště, což by za normálních okolností pravděpodobně nepřežil žádný smartphone. Jak lze vidět na videu, s tímto obalem nemusíte mít z takových zážitků absolutní strach. 
 
Širokou nabídku vodotěsných obalů v různých barevných variantách samozřejmě najdete i na našem eshopu.