Mobilní telefony pro senirory

Seniorské mobilní telefony se vyznačují především dobře čitelným displejem s velkými znaky a velkými ergonomickými tlačítky. Primárně mají pouze základní funkce. A většina z nich je vybavena speciálním SOS tlačítkem.

Seniorske mobilni telefony uvodni text

 

Seniorský mobilní telefon by se měl primárně jednoduše a snadno ovládat, proto má velká alfanumerická tlačítka pro přesné psaní zpráv bez překlepů.

 

Seniorské mobilní telefony mají vestavěné důležité SOS tlačítko, které je výrazné a samostatné a odešle nouzovou zprávu vybraným kontaktům v případě vašeho ohrožení. Dražší typy mají i vestavěný SOS Locator, který dá vašim nejbližším vědět, kde přesně se nacházíte v případě nouze.

 

Seniorské mobilní telefony mají i důležitou funkci rychlá volba, kde si k číselným klávesám od 1 do 9 můžete přiřadit kontakt a poté stačí dané tlačítko dlouze podržet a už rovnou vytáčíte přiřazený kontakt.

 

Mnoho seniorských mobilní telefonů má jako součást balení i nabíjecí stojánek, kam můžete svůj mobilní telefon pokaždé odložit a mít ho vždy připravený k akci.


Přečíst více
Filtry
Cena
Výrobci
Typ zařízení
Značka zařízení
Barva
Typ konektoru/koncovky
Kapacita baterie
Funkce
Konektory
Blesk
Rozlišení hlavního objektivu fotoaparátu
Nejrychlejíší datová technologie
Typ SIM karty 1 , 2
Počet SIM karet
Slot pro paměťovou kartu
Maximální velikost paměťové karty
Velikost uložiště
Rozlišení displeje
Typ displeje
Velikost displeje
Hmotnost
Rozměry (v x š x h)
Konstrukce
Načítám, prosím vydržte...

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím