Kompletní kryt se odhaluje v tradiční zlaté barvě a na první pohled je k nerozeznání od současného modelu. Veškeré změny, které tento kryt přináší, se nacházejí na vnitřní straně, kam oko běžného uživatele většinou nedohlédne. Přeskupené otvory pro šroubky naznačují, že Apple pravděpodobně použije minimálně nový modul reproduktoru.
 

Snímek dále ukazuje, že kovové šasi na iPhonu 6s Plus je silnější než na jeho předchůdci. Tento detail se shoduje s dřívějšími úniky, které naznačovaly použití jiných hliníkových slitin, než těch, které najdeme v současném modelu. Pravděpodobně za to může aféra s ohýbáním některých modelů, ke které by nyní, díky použití silnějších materiálů, již nemělo docházet.
 

Jak jsme vás informovali již dříve, v hardwarových změnách se očekává příchod displeje s integrovanou technologii Force Touch, ale také silnější chipset nebo 12MPx fotoaparát se schopností natáčet videa v rozlišení 4K.
 

Jelikož Apple představí nové modely až v září, dá se očekávat ještě několik podobných úniků, i vzhledem k rekordní objednávce společnosti u dodavatelů, která prý počítá cca s 90ti miliony prodaných novinek během startu. Ten je dle zvěstí naplánován na 18. září tohoto roku.