Sluchátka k mobilu

Při nákupu nových sluchátek se musíte v první řadě rozhodnout, k jakému účelu budete sluchátka používat. Jestli je budete používat převážně doma nebo venku anebo při sportování. Dále se musíte rozhodnout, zda si přejete bezdrátová sluchátka nebo drátová. V případě drátových sluchátek se musíte zaměřit na to, jaký konektor pro připojení máte k dispozi, a zvážit potřebnou délku kabelu.

 

U nás v MobilMaxu si můžete vybrat ze široké nabídky sluchátek různých typů, funkcí a barev. Nabídku sluchátek si samozřejmě můžete filtrovat také podle ceny nebo typu.

 

Jaká sluchátka na MobilMaxu najdete?

Ať už hledáte sluchátka pro sport nebo relaxaci, díky naší bohaté nabídce si můžete vybrat sluchátka přesně podle vašeho vkusu. Nabízíme více než 100 druhů sluchátek různých značek a typů – například sluchátka Apple, sluchátka Samsung, sluchátka Guess, sluchátka Xiaomi, sluchátka Huawei, sluchátka Haylou a další. Podívejte se do naší široké nabídky a vyberte si ty nejlepší přesně pro vás.

 

Bezdratova sluchatka ruzne designy a typy

 

Nejoblíbenější sluchátka

Sluchátka přes hlavu

Pokud se při poslechu vaší oblíbené hudby chcete cítit komfortně, tak neváhejte a pořiďte si sluchátka přes hlavu. Sluchátka mají hlavový most, který vám zajistí pohodlné a přesné nošení. Obvykle mají skládací konstrukci, takže je hravě můžete schovat do batohu nebo kabelky. Venku jistě oceníte jejich velikost a měkké polstrování, neboť vám dokonale překryjí uši a lépe tak izolují okolní šum a nevznikají vám nepříjemné otlaky.

 

Sluchátka za uši

Pokud hledáte ideální sluchátka pro sportování, tak to jsou jednoznačně špuntová sluchátka s klipem za uši. Sluchátka za uši vám při sportování budou dobře držet a nehrozí vám jejich vypadnutí. Většinou se tato sluchátka pyšní odolností vůči vodě, takže je můžete v klidu používat i během drsného tréninku nebo při nepříznivém počasí.

 

Sluchátka do uší

Sluchátka do uší si můžete pořídit buď v provedení „špunty“ nebo „pecky“. Pecková sluchátka jsou vhodnější pro delší poslech, neboť se volně vkládají do ucha, takže vás bohužel můžou při poslechu rušit okolní zvuky. Špuntová sluchátka jsou většinou velmi malá, zatlačí se do zvukovodů a nejsou téměř vidět a zároveň i lépe izolují okolní šum.
Aby vám sluchátka do uší dobře seděla, tak se většinou dodávají v balení s více páry výměnných krytů, takže si můžete zvolit svou ideální velikost.

 

Sluchátka drátová

Drátová sluchátka mají největší výhodu v tom, že se vám nikdy nevybijí. Většinou drátová sluchátka zajišťují lepší zvukový zážitek. Jste však bohužel limitování délkou kabelu a jeho častým poničením díky zamotávání. Drátová sluchátka jsou opatřena buď audio-konektorem 3,5 mm Jack, USB-C konektorem, microUSB konektorem anebo konektorem Apple Lightning.

 

Bezdrátová sluchátka

Bezdrátová sluchátka ocení nejen řidiči, ale můžete ho využívat například i při vaření nebo zahradničení, takže máte volné ruce a můžete telefonovat i pracovat najednou. Sluchátka True Wireless, bezdrátové špunty, pecky, bezdrátová sluchátka za uši nebo sluchátka s mikrofonem hravě připojíte k vašemu telefonu přes Bluetooth připojení a můžete díky němu provádět zvukově čisté hovory. Díky naší bohaté nabídce si můžete vybrat bezdrátová sluchátka podle vašeho vkusu.


Přečíst více
Filtry
Cena
Výrobci
Typ zařízení
Značka zařízení
Barva
Typ sluchátek
Maximální pohotovostní doba
Výdrž přehrávní (h)
1027836_HF Bluetooth Awei A835BL s dokovaci stanici ruzovozlata_01.jpg
Výprodej
SLEVA -29%
1028859_HF Bluetooth Jabra Talk 15 SE cerne_01.jpg
SLEVA -19%
https://www.bakr.cz/img.asp?attname=enlargement&attpedid=52&attsrcid=69450
SLEVA -14%
https://www.bakr.cz/img.asp?attname=enlargement&attpedid=52&attsrcid=46977
SLEVA -13%
https://www.bakr.cz/img.asp?attname=enlargement&attpedid=52&attsrcid=46976
SLEVA -13%
1001021936_1_HF Bluetooth Jabra Talk 5 černá.JPEG
SLEVA -4%
1025157_HF Bluetooth Plantronics Tellur VOX 55_01.jpg
SLEVA -28%
1026780_HF Bluetooth Setty Pilot SBT-01 Simple cerne.jpg
SLEVA -36%
1024758_HF_Bluetooth_XO_Pilot_BE4_Simple_bile_01.jpg
SLEVA -37%
1017576_HF_Huawei_AM115_stereo_sluchatka_bila.jpg
SLEVA -49%
1017785_HF Huawei AM116 Stereo sluchatka bila.jpg
SLEVA -62%
Načíst další produkty
Načítám, prosím vydržte...

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím