V MobilMaxu naleznete opravdu široký výběr záložních zdrojů, toto léto ovšem přicházíme s naprostou novinkou, která se hodí všem aktivním cyklistům, ale také turistům či cestovatelům. Nový powerbank ST-PB528 v sobě totiž kombinuje hned několik zařízení najednou - cyklobaterii, reproduktor a záložní zdroj. 
 

Konstrukce powerbanky připomíná tradiční cyklobaterky, což byl i záměr výrobce. Díky jednoduchému systému úchytu světlo snadno připevníte k řidítkám svého kola. Samozřejmostí je akumulátor s kapacitou 4.000mAh, který udrží světlo při životě až 33 hodin, případně dokáže dobít Váš telefon. To se hodí zejména v přírodě při používání GPS navigace, která drasticky snižuje výdrž telefonu na pouhé hodiny. Nyní budete jezdit s navigací po celý den.
 

Zadní části dominuje výkonný reproduktor, takže na  cestách můžete poslouchat oblíbené skladby. Hudbu do zařízení dostanete například pomocí microSD karty, Bluetooth bohužel chybí. Na druhou stranu nechybí konektor pro připojení sluchátek s 3,5mm jackem, takže své písničky budete moci poslouchat i večer ve stanu bez toho, abyste rušili ostatní kolem. Další informace včetně technických vlastností zdroje naleznete v našem eshopu.