Servis a opravna

Servis a opravy pro značky

 

Apple (iPhone), Samsung, Xiaomi, Vivo, Huawei, Honor, Realme, HTC, Nokia, Alcatel, Microsoft, Lenovo, LG, Zopo a desítky dalších.

 

Servis a opravna mobilů Brno

 

Servis mobilů za bezkonkurenční ceny, rychle a se zárukou

 

V Brně na Palackého třídě děláme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů je mobil připravený do 3 dnů. Na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku

 

Opravna mobilních telefonů v Brně

 

U mobilních telefonů provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hodin v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

 

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu patří prasklý LCD displej nebo touchscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů provádíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

 

Odblokování telefonu

 

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně. Kromě tohoto typu odblokování mobilů nabízíme i odblokování kódu telefonu.

 

Mimo odblokování telefonů zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

 

Nejste z Brna? Nevadí!

 

Jste-li z Hradce Králové, Uherského Hradiště, Svitav nebo to máte blíže do brněnské Olympie a hledáte kvalitní a spolehlivý seris, opravu nebo odblokování telefonu, přineste svůj mobil k nám. Zhodnotíme stav, domluvíme se na servise, převezeme si mobil do Brna a do 3 dnů ho máte zpět.

 

Oprava herních konzolí a jejich ovladačů

 

Nově u nás nabízíme i kvalitní kompletní servis herních konzolí a jejich ovladačů. Opravujeme kvalitně, rychle a za skvělé ceny herní konzole i ovladače značek Playstation, Nintendo i Xbox.

 

Načítám, prosím vydržte...

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím