Selfie tyče

Pokud si chcete vyfotit opravdu kvalitní Selfie fotografie, tak se rozhodně bez Selfie tyčky neobejdete. Díky Selfie tyčce si můžete sami a v pohodě vyfotit hromadné Selfie fotografie se svými přáteli a nemusíte kolemjdoucí žádat, zda by vás nemohli vyfotit.

Jaké selfie tyče na MobilMaxu najdete?

Ať už hledáte Selfie tyčku se stativem nebo mini teleskopickou Selfie tyčku, tak u nás v MobilMaxu si rozhodně vyberete. Nabízíme Selfie tyčky různých značek a typů – například designové Selfie tyčky značky HOCO nebo praktické Selfie tyčky se stativem. Podívejte se do naší široké nabídky a vyberte si tu nejlepší.

 

Selfie tycka a jejich ruzne designy

 

Propojení přes Bluetooth nebo kabel

V dnešní době je většina Selfie tyčí vybavena funkcí Bluetooth, kde můžete focení ovládat dálkově a bezdrátově. Starší typy Selfie tyčí jsou vybaveny krátkým kabelem s konektorem (3,5mm Jack nebo Lightning), kde focení ovládáte klasicky tlačítkem na rukojeti.

 

Selfie tyčky mají různé typy rukojetí

Selfie tyče mají většinou pěnovou rukojeť nebo plastovou rukojeť. Luxusní selfie tyče jsou pak vybavené koženou rukojetí. Všechny typy rukojetí jsou na dotek příjemné a i v případě zpocené dlaně nejsou kluzké. Některé Selfie tyče mají navíc praktické poutko na zápěstí, které jistě oceníte při fotografování v náročnějším terénu.

 

Vestavěný stativ jako bonus

Některé selfie tyče mají ve své teleskopické části tyče zabudovanou část, kterou můžete snadno rozložit na tzv. trojnožku a Selfie tyčka vám tak může sloužit i jako stativ. Stativ je skvělou pomůckou při fotografování na samospoušť nebo při fotografování za zhoršených světelých podmínek, kdy potřebuje mobilní telefon delší expoziční čas, a bez stativu je nemožné vyfotit kvalitní a ostrou fotku.

 

 

Na co zaměřit při výběru Selfie tyče

Při nákupu Selfie tyčky se soustřeďte zejména na velikost držáku mobilního telefonu, aby byl kompatibilní s vaším zařízením.

Dále si musíte uvědomit, kde bude Selfie tyčku většinou používat, a podle toho si vybrat její velikost. Obecně mají větší Selfie tyče pevnější konstrukci a jsou stabilnější, takže se vám budou lépe používat. Menší Selfie tyče jsou zase praktičtější na cestování, neboť se vám v pohodě vejdou například do batohu.

Příjemným bonusem u Selfie tyček je možnost ji teleskopicky prodloužit. Teleskopickou Selfie tyčku si můžete v případě potřeby roztáhnout na potřebnou délku a ve složeném stavu vám nezabere mnoho místa, takže si ji můžete uložit do batohu nebo kabelky.

 


Přečíst více
Filtry
Cena
Výrobci
Barva
1016592_Drzak Monopod Selfie MINI teleskopicka tyc se spousti cerny.jpg
SLEVA -46%
1017486_Drzak Monopod Selfie Samsung , teleskopicky 48 cm, cerny.jpg
SLEVA -33%
Načítám, prosím vydržte...

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím