Redukce na mobil

Redukcí existuje spousta druhů a slouží nejen k prodloužení stávajícího kabelu, ale i k propojení různých konektorů, nebo k rozšíření nabídky typů konektorů. Pokud si pořídíte zařízení s jiným typem konektoru, než jaký už doma máte, tak nemusíte rovnou kupovat nový kabel, ale stačí vám malá redukce.

Jaké redukce k mobilu na MobilMaxu najdete?

U nás v MobilMaxu nabízíme různé typy redukcí nebo i multifunkční redukce s více konektory. Podívejte se do naší široké nabídky a vyberte si tu nejlepší.

 

Konektor 3,5mm Jack

Přestože jsou dnes moderní bezdrátová Bluetooth sluchátka, tak ještě spousta lidí pořád preferuje drátová sluchátka s audio konektorem 3,5mm Jack. Bohužel některé mobilní telefony již nemají vestavěný audio konektor 3,5mm Jack. Nemusíte hned zatracovat vaše oblíbená sluchátka s audio konektorem 3,5mm Jack. V tomto případě můžete právě využít redukci s audio konektorem 3,5 mm Jack (3,5mm Jack (F) / USB-C (M); 3,5mm Jack (F) / Lightning (M); 3,5mm Jack (F) / microUSB (M).

 

Video redukce

Pokud chcete propojit monitor s notebookem nebo novějším počítačem, bude se vám určitě hodit video redukce. Video redukce se vám můžete hodit i u TV nebo projektoru.

HDMI – USB redukce se nejčastěji používá pro propojení mobilního telefonu s monitorem nebo TV přes nabíjecí USB-C port.

HDMI – DisplayPort redukce je určená výhradně k propojování moderních zařízení, které nemají kompatibilní konektor, například pro propojení PC a TV.

HDMI – VGA redukci využijete, pokud máte starší monitor, který chcete propojit s notebookem. Jedná se o převod mezi analogovým signálem, takže tato redukce je většinou cenově náročnější.

HDMI - DVI redukce má velmi podobné využití jako ta předchozí.

 

Redukce USB-A

Dobíjení mobilních telefonů většinou probíhá přes dobíjecí adaptér s výstupem pro USB-A a dále přes kabel nebo redukci probíhá dobíjení do zařízení.

Redukce USB-A – USB-C je zřejmě nejpoužívanější redukcí současnosti.

Redukce USB-A – Lightning se používá pro zařízení značky Apple.

Redukce USB-A – Thunderbolt 3 se používá u starších notebooků značky Apple, které ještě nevyužívají konektor USB-C.

 

Datové redukce

Nejpoužívanější datovou redukcí je USB-C (M) – USB-A (F), která se používá pro propojení mobilního telefonu s PC a mnoho dalšího. Redukce funguje i v případě USB-C (F) – USB-A (M).

Další datovou redukcí je USB-C (M) – HDMI (F), kterou využijete, pokud vlastníte notebook bez HDMI portu, ale s USB-C konektorem.

 


Přečíst více
Filtry
Cena
Výrobci
Typ konektoru/koncovky
1029040_Redukce USB na USB-C a microUSB cerna_01.jpg
SLEVA -24%
1021560_Redukce USB - C na USB Adapter OTG cerna_01.jpg
SLEVA -35%
1024930_Adapter USB C (samec) na HDMI 4K (samice) audio video 25cm cerny.jpg
SLEVA -17%
1024932_Redukce_USB-C_HUB_Hoco_HB14_3v1_USB-C_PD_HDMI_USB_3.0_stribrna_01.jpg
SLEVA -6%
Načítám, prosím vydržte...

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím