Vypadá to, že další člen rodiny Honor zřejmě dostane velmi netradiční rozlišující prvek, a sice posuvný modul kamery. Jak můžete vidět na obrázcích v článku, které byly mimochodem odhaleny díky certifikaci TENAA, budou obě kamery nového telefonu umístěné na stejné posuvné liště. 
 

Zadní fotoaparát tedy bude neustále připravený k akci, zatímco pro selfie bude nejdříve nutné vysunout celý modul. Naštěstí v Huawei vymysleli docela snadný mechanismus vyjetí modulu - zmáčknutím speciálního tlačítka. To bude umístěno na levé straně zařízení.

Na první pohled se to může zdát jako naprosto zbytečná inovace, nicméně výrobce tím získá možnost menšího rámečku nad displejem a možnost použití jednoho duálního LED blesku pro přední i zadní kameru zároveň.

 

O zařízení prozatím nejsou k dispozici žádné další informace kromě modelového označení ATH-AL00, avšak ve finále model dostane svůj vlastní marketingový název jako všechny ostatní doposud. A stejně jako minulé Honor produkty, i tento nejspíš obdrží funkci Dual SIM a čipset Kirin vyvinutý ve vlastní dílně.