Představení fitness náramek XIAOMI Mi Band 3

Představení fitness náramek XIAOMI Mi Band 3

Jak už název napovídá, dostává se nám do ruky již třetí model řady Mi Band od Xiaomi. Jeho předchůdce se dočkal velkého ohlasu pro svoji nízkou cenu proti jeho výkonu. Náramek patřil k nejoblíbenějším zástupcům fitness náramků a s třetí řadou by tomu nemuselo být jinak. Má ale cenu přejít na novější verzi?

 

 

Design

První věc, které se náramek dočkal je dotykový displej, kterému předcházelo tlačítko na spodní straně náramku. Toto tlačítko zůstalo, pouze se stalo součástí displeje, a tak nevyčnívá a náramek tak vypadá o něco elegantněji, pokud nevezmeme v potaz jeho větší velikost a vystouplejší displej.  Řemínek je stále poměrně celistvý a pevný, za dobu používání se mi nestalo, že by se mi uvolnil či dokonce sám od sebe spadl. Přestože je náramek na trhu poměrně krátkou dobu, už nyní jsou dostupné barevné variace řemínků, které si můžete přikoupit.

 

 

Výbava

Po spuštění se vám zobrazí klasická obrazovka s časem, která se však dá změnit na další ze třech typů. Samozřejmě nechybí počítání kroků a vzdálenosti, což je u fitness náramků už běžnou součástí. K tepové frekvenci však přibylo počasí na tři dny dopředu či stopky, kterými předchozí model nedisponoval. Nově se nám na displeji zobrazí notifikace, negativem ale zůstává česká diakritika, kterou hodinky neumí zobrazit, někdy je tak mezi otazníky těžké luštit, co vám vlastně kdo píše. Opravit by to však měla česká lokalizace, na které už nyní pracuje česká komunita. Oceňuji ale spolehlivé probuzení při zvednutí ruky, plynulost nebo nově odmítnutí telefonátu.

 

Načítám, prosím vydržte...

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím