Od soboty 15.10. k nám budete mít opět o něco blíže. S radostí totiž otevíráme novou prodejnu v hypermarketu Albert ve Svitavách. Kromě veškerého známého sortimentu jsme pro vás připravili speciální otevírací akci platnou pouze na prodejně - 10 % sleva na prvních 50 prodaných telefonů značky Huawei! Vyškolený personál vám rád poradí i s výběrem vhodného příslušenství. Těšíme se na vás! Otevírací doba prodejny: pondělí až neděle; 8-20 hodin.

Na prodejně samozřejmě naleznete veškerý náš sortiment, od telefonů, přes zajímavá pouzdra různého typu, až po příslušenství všeho druhu. Kromě značky Huawei patříme mezi autorizované prodejce jiných známých značek, jako například Samsung, Lenovo, Evolveo, Aligator a další. U nás si určitě vyberete! Všechny naše telefony pocházejí pouze z oficiální české distribuce, na čem si důrazně zakládáme. Více důvodů, proč nakoupit právě u nás, naleznete ZDE.

Kromě toho k nákupu nabízíme řadu výhodných služeb pro vaší spokojenost. Můžete využít možnosti výhodných splátek ve spolupráci se společností Cofidis. Všechny naše telefony lze také ochránit pojištěním rozděleným do několika variant. Na displej nového telefonu si na prodejně můžete také nechat nalepit zakoupené tvrzené sklo, případně ochrannou fólii.