Ostatní příslušenství k mobilním telefonům

Produkty v kategorii ostatní příslušenství vám usnadní a zpříjemní práci s mobilními telefony.

Jaké ostatní příslušenství na MobilMaxu najdete?

Ať už hledáte předplacenou SIM kartu pro své ratolesti, nebo dotykové rukavice, pro příjemnější ovládání dotykových mobilních telefonů v zimních měsících, tak si u nás v MobilMaxu jistě vyberete.

 

Ostatni prislusenstvi k mobilnim telefonum - uvodni design

SIM karty

U nás v MobilMaxu nabízíme i předplacené SIM karty od různých společností (O2, T-Mobile, Kaktus) různých typů a v různých cenových kategorií.

Dotykové rukavice

Dotykové rukavice na mobil jistě oceníte zejména v zimních měsících, kdy ovládání mobilních telefonu venku v mraze a bez rukavic není nic příjemného. S dotykovými rukavicemi můžete venku psát zprávy nebo telefonovat v pohodě a teple. U nás v MobilMaxu nabízíme rukavice vyrobené speciálně pro ovládání zařízení s dotykovým displejem.

Poutka na mobilní telefon

Poutko na mobilní telefon si bezpečně můžete pověsit na zápěstí a zabránit tak nechtěnému pádu telefonu. Poutko se upevňuje pouhým provlečením do otvoru v pouzdře mobilního telefonu, takže jeho instalace je otázkou chvilky. U nás v MobilMaxu nabízíme praktická a stylová poutka módní značky Guess určená na pouzdro vašeho mobilního telefonu, která budou i skvělým módním doplňkem.

 


Přečíst více
Filtry
Cena
Výrobci
Typ zařízení
1011306_Baterie Panasonic AA alk. LR6 4ks.jpg
SLEVA -34%
Načíst další produkty
Načítám, prosím vydržte...

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím