Cílem tohoto pořadu je seznámit naše zákazníky s nejzajímavějším zbožím, které je k dostání v našem internetovém obchodě, ale i osobně na kamenných pobočkách. To znamená, že můžete čekat přehled nejen novinek z řad mobilních telefonů, ale také příslušenství, o které projevujete největší zájem či by se vám hodilo k vašemu smartphonu. 

V prvním díle jsme se tedy podrobněji podívali na chytrou čepici Magic Hat s integrovanými bezdrátovými sluchátky a mikrofonem fungujícími na bázi Bluetooth připojení. Odpověděli jsme na několik nejčastějších dotazů včetně toho, jak je to vlastně s praním čepice. Dále v našem výběru nesměl chybět nový outdoorový telefon Evolveo Q8. Který překvapí nadstandardní výbavou, jakou jste ještě v žádném odolném telefonu neviděli. Telefon jsme podobně rozebrali, takže nechybí přehled všech nejdůležitějších funkcí a vlastností.

 


Na samotný konec pilotního dílu jsme si nechali oblíbené a velmi diskutované dětské hodinky Aberdeen KTS01. Tyto hodinky s integrovaným GPS čipem ocení všichni rodiče, kteří mají o své ratolesti strach. Samozřejmě GPS není jedinou výhodou hodinek, zvládnou toho mnohem více. Na všechny funkce jsme se tedy podívali ve videu.

Doufáme, že se vám MobilMax TV bude líbit a do budoucna ji hodláme vylepšovat tak, aby co nejlépe odpovídala moderním trendům v internetovém světě. Další díly nebo jiná naše videa naleznete na našem oficiálním YouTube kanále.