Náhradní díly na mobil

U mobilních telefonů je bohužel spousta možností, kdy se vám na nich při neopatrném zacházení může něco rozbít. U nás v MobilMaxu vám nabízíme na prodej nepřeberné množství náhradních dílů (náhradní kryty baterie, náhradní fotoaparáty nebo náhradní konektory a mnoho dalšího) a při jejich výměně můžete navíc využít odbornou montáž provedenou zkušeným technikem v našem servisním středisku MobilMax. Pokud jste však zvyknutí si vše opravit sami, tak si musíte pořídit speciální nářadí na opravy mobilních telefonů.

Co na MobilMaxu najdete?

Ať už vám rozbil třeba konektor nebo zadní kryt baterie na vašem mobilním telefonu jakékoliv značky, u nás si rozhodně vyberete. Nabízíme mnoho druhů náhradních dílů pro mobily všech značek a modelů – například na mobily Apple, Samsung, Xiaomi, Huawei, Realme, Doogee, Vivo a další. Podívejte se do naší široké nabídky a vyberte si ten správný náhradní díl pro vás. Při jejich výměně můžete využít odbornou montáž provedenou zkušeným technikem v našem servisním středisku MobilMax. Pokud jste však zvyknutí si vše opravit sami, tak si musíte pořídit speciální nářadí na opravy mobilních telefonů.

 

kvalitni nahradni dily k mobilnim telefonum

 

Náhradní konektory

Konektory jsou vzhledem k jejich neustálému používání velmi poruchovým komponentem mobilních telefonů. Pokud vám konektor správně nefunguje, stačí koupit náhradní a vyměnit ho. U nás v MobilMaxu nabízíme různé druhy konektorů (USB-C, microUSB, Apple Ligtning) na velké množství mobilních telefonů značek Apple, Huawei, Xiaomi, Samsung a mnoho dalších.

 

Náhradní flex kabely

Flex kabel je skrytá a zároveň velmi důležitá součást každého mobilního telefonu. Flex kabel propojuje důležité součástky telefonu (fotoaparát, boční tlačítka, konektory, …) se základní deskou nebo LCD displejem. Vzhledem k tomu, že flex kabel je velmi tenký a plochý pásek, tak má velmi zvýšenou náchylnost na různé druhy poškození.

 

Náhradní tlačítko Home button

Tlačítko Home button nebo-li tlačítko „domů“ je jedno z nejnamáhavějších tlačítek a proto se velmi často porouchá. Tlačítko Home button je klasické tlačítko vyskytující se u starších typů dotykových mobilních telefonů nebo u levnějších modelů značky Apple. Většinou je v designu kruhu nebo čtverce se zaoblenými rohy.

 

Náhradní díly na fotoaparáty

Výkonné přední i zadní fotoaparáty jsou již nedílnou součástí většiny mobilních telefonů. Fotoaparát se může snadno poškodit, ale není problém ho opravit. Opravit lze celý zničený objektiv nebo jen prasklé sklíčko. Samozřejmě lze vyměnit samostatně přední nebo zadní fotoaparát, ale pokud má fotoaparát více objektivů, tak většinou nelze vyměnit jen jeden. Po kvalitní opravě fotoaparátu nepoznáte žádný rozdíl v jeho funkčnosti, neboť náhradní díly u nás v MobilMaxu jsou kvalitní. 

 

Náhradní zadní kryty baterie

Kryt baterie je nejvýraznějším designovým prvkem mobilního telefonu. Zároveň chrání hardware a baterii telefonu před poškozením a prachem, proto je velmi důležité mít kryt baterie v pořádku a bez poškození. Zádní kryt je vždy vyroben pro konkrétní typ mobilního telefonu. Většina nejnovějších mobilních telefonů už nemá snadno odnímatelný kryt na baterii, takže ho nelze lehce vyměnit.

 

Náhradní reproduktory a zvonky

Nefunguje vám reproduktor nebo zvonek? Nemusíte rovnou kupovat nový mobil, stačí koupit náhradní díl a vyměnit ho. Po kvalitní výměně bude mobilní telefon perfektně fungovat, jako před rozbitím. Reproduktor nebo zvonek si vždy musíte koupit přesně na konkrétní typ mobilního telefonu, aby správně pasoval a fungoval.

 


Přečíst více
Filtry
Cena
Výrobci
Typ zařízení
Značka zařízení
Barva
Vyhledejte příslušenství přesně pro Váš telefon či tablet!

1027801_Kryt Xiaomi Redmi Note 9 Baterie Midnight Gray.JPG
SLEVA -42%
1027965_Kryt Xiaomi Redmi Note 9 Baterie Polar White.JPG
SLEVA -42%
1028851_Kryt Xiaomi Redmi Note 9 drzak Dual Sim a pametove karty sedy.jpg
SLEVA -43%
Kryt Xiaomi Redmi Note 9 PRO Baterie Interstellar Gray
SLEVA -15%
1027108_Kryt Xiaomi Redmi Note 9 PRO Baterie Tropical Green.JPG
SLEVA -15%
1027837_Kryt Xiaomi Redmi Note 9 PRO Baterie Glacier White.JPG
SLEVA -22%
1024981_Kryt Xiaomi Redmi Note 9 sklicko kamery.jpg
SLEVA -75%
1028950_Reproduktor Apple iPhone 11 PRO sluchatko modul.jpg
SLEVA -38%
1028937_Reproduktor Apple iPhone 12 mini sluchatko modul.jpg
SLEVA -38%
1027453_Reproduktor Apple iPhone 6 Plus vyzvaneci - modul zvonku.jpg
SLEVA -58%
Reproduktor Apple iPhone 8 Plus vyzváněcí / buzzer / zvonek
SLEVA -46%
1028439_Reproduktor Apple iPhone XR sluchatko s flex kabelem.jpg
SLEVA -30%
1001025876_1_Reproduktor Huawei P30 PRO modul zvonku vyzváněcí buzzer.JPEG
SLEVA -34%
1025879_Reproduktor Samsung G965 Galaxy S9+ sluchatko.JPG
SLEVA -38%
1029888_Reproduktor Samsung G970 S10e vyzvaneci buzzer, modul zvonek.JPG
SLEVA -43%
Načítám, prosím vydržte...

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím