Náhradní díly na mobil

U mobilních telefonů je bohužel spousta možností, kdy se vám na nich při neopatrném zacházení může něco rozbít. U nás v MobilMaxu vám nabízíme na prodej nepřeberné množství náhradních dílů (náhradní kryty baterie, náhradní fotoaparáty nebo náhradní konektory a mnoho dalšího) a při jejich výměně můžete navíc využít odbornou montáž provedenou zkušeným technikem v našem servisním středisku MobilMax. Pokud jste však zvyknutí si vše opravit sami, tak si musíte pořídit speciální nářadí na opravy mobilních telefonů.

Co na MobilMaxu najdete?

Ať už vám rozbil třeba konektor nebo zadní kryt baterie na vašem mobilním telefonu jakékoliv značky, u nás si rozhodně vyberete. Nabízíme mnoho druhů náhradních dílů pro mobily všech značek a modelů – například na mobily Apple, Samsung, Xiaomi, Huawei, Realme, Doogee, Vivo a další. Podívejte se do naší široké nabídky a vyberte si ten správný náhradní díl pro vás. Při jejich výměně můžete využít odbornou montáž provedenou zkušeným technikem v našem servisním středisku MobilMax. Pokud jste však zvyknutí si vše opravit sami, tak si musíte pořídit speciální nářadí na opravy mobilních telefonů.

 

kvalitni nahradni dily k mobilnim telefonum

 

Náhradní konektory

Konektory jsou vzhledem k jejich neustálému používání velmi poruchovým komponentem mobilních telefonů. Pokud vám konektor správně nefunguje, stačí koupit náhradní a vyměnit ho. U nás v MobilMaxu nabízíme různé druhy konektorů (USB-C, microUSB, Apple Ligtning) na velké množství mobilních telefonů značek Apple, Huawei, Xiaomi, Samsung a mnoho dalších.

 

Náhradní flex kabely

Flex kabel je skrytá a zároveň velmi důležitá součást každého mobilního telefonu. Flex kabel propojuje důležité součástky telefonu (fotoaparát, boční tlačítka, konektory, …) se základní deskou nebo LCD displejem. Vzhledem k tomu, že flex kabel je velmi tenký a plochý pásek, tak má velmi zvýšenou náchylnost na různé druhy poškození.

 

Náhradní tlačítko Home button

Tlačítko Home button nebo-li tlačítko „domů“ je jedno z nejnamáhavějších tlačítek a proto se velmi často porouchá. Tlačítko Home button je klasické tlačítko vyskytující se u starších typů dotykových mobilních telefonů nebo u levnějších modelů značky Apple. Většinou je v designu kruhu nebo čtverce se zaoblenými rohy.

 

Náhradní díly na fotoaparáty

Výkonné přední i zadní fotoaparáty jsou již nedílnou součástí většiny mobilních telefonů. Fotoaparát se může snadno poškodit, ale není problém ho opravit. Opravit lze celý zničený objektiv nebo jen prasklé sklíčko. Samozřejmě lze vyměnit samostatně přední nebo zadní fotoaparát, ale pokud má fotoaparát více objektivů, tak většinou nelze vyměnit jen jeden. Po kvalitní opravě fotoaparátu nepoznáte žádný rozdíl v jeho funkčnosti, neboť náhradní díly u nás v MobilMaxu jsou kvalitní. 

 

Náhradní zadní kryty baterie

Kryt baterie je nejvýraznějším designovým prvkem mobilního telefonu. Zároveň chrání hardware a baterii telefonu před poškozením a prachem, proto je velmi důležité mít kryt baterie v pořádku a bez poškození. Zádní kryt je vždy vyroben pro konkrétní typ mobilního telefonu. Většina nejnovějších mobilních telefonů už nemá snadno odnímatelný kryt na baterii, takže ho nelze lehce vyměnit.

 

Náhradní reproduktory a zvonky

Nefunguje vám reproduktor nebo zvonek? Nemusíte rovnou kupovat nový mobil, stačí koupit náhradní díl a vyměnit ho. Po kvalitní výměně bude mobilní telefon perfektně fungovat, jako před rozbitím. Reproduktor nebo zvonek si vždy musíte koupit přesně na konkrétní typ mobilního telefonu, aby správně pasoval a fungoval.

 


Přečíst více
Filtry
Cena
Výrobci
Typ zařízení
Značka zařízení
Barva
Vyhledejte příslušenství přesně pro Váš telefon či tablet!

1013150_Flex kabel Apple iPad 2 + syst. konektor.jpg
SLEVA -67%
1017992_Flex kabel Apple iPad 2 audio + ctecka SIM.JPG
SLEVA -59%
1015062_Flex kabel Apple iPad 3 bluetooth wifi.JPG
SLEVA -57%
1015063_Flex kabel Apple iPad 3 on - off + hlasitost.JPG
SLEVA -50%
1006941_Flex kabel Apple iPhone 3G + syst. konektor.jpg
Výprodej
SLEVA -67%
1009467_Flex kabel Apple iPhone 3G 3GS se senzorem.jpg
Výprodej
SLEVA -60%
1006940_Flex kabel Apple iPhone 3G Audio.jpg
Výprodej
SLEVA -64%
1007333_Flex kabel Apple iPhone 3GS Apple + syst. konektor.jpg
Výprodej
SLEVA -57%
1011694_Flex kabel Apple iPhone 4 Audio bílý.jpg
SLEVA -75%
1009587_Flex kabel Apple iPhone 4 Audio černý.jpg
SLEVA -75%
1014098_Flex kabel Apple iPhone 4S Audio bílý.jpg
SLEVA -75%
1011161_Flex kabel Apple iPhone 4S Audio černý.jpg
SLEVA -63%
1011858_Flex kabel Apple iPhone 4S on off - senzor.jpg
SLEVA -50%
1013771_Flex kabel Apple iPhone 5 on off.jpg
SLEVA -84%
1011931_Flex kabel Apple iPhone 5 zvonek.jpg
SLEVA -80%
Načíst další produkty
Načítám, prosím vydržte...

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím