Nabíječky na mobil

Ztratili jste svou nabíječku nebo vám ta původní přestala fungovat? U nás v MobilMaxu si můžete vybrat z velkého množství nabíječek různých typů i značek. Nabízíme nabíječky podporující rychlé nabíjení, bezdrátové nabíječky, nabíječky do auta, ale i klasické drátové nabíječky značek Baseus, Samsung, Xiaomi, Borofone, Swissten, Joyroom, Hoco a mnoho dalších. Stačí si jen podle modelu vašeho mobilního telefonu vybrat tu správnou přesně pro vás.

Ideální je, pokud nenecháváte baterii v mobilním telefonu úplně vybít, ale zároveň je špatné nechávat mobilní telefon se 100 % baterie dlouho připojený na nabíječce. Klidně můžete baterii ve vašem mobilním telefonu nabíjet i při 50 % či 60 %.

 

Design ruznych nabijecek k mobilnim telefonum

 

Co na MobilMaxu najdete?

Ať už hledáte bezdrátovou nabíječku nebo nabíječku do automobilu, tak u nás v MobilMaxu si rozhodně vyberete. Nabízíme mnoho druhů nabíječek všech značek a modelů – Baseus, Joyroom, Samsung, Swissten a další. Podívejte se do naší široké nabídky a vyberte si přesně tu, kterou potřebujete.

 

Rychlé nabíječky

Pokud si chcete pořídit nabíječku podporující rychlé nabíjení, tak si nejprve musíte zjistit, zda váš mobilní telefon vůbec podporuje rychlé nabíjení a dále, které konkrétně. A podle podpory rychlého nabíjení si následně vyberte tu nejlepší rychlonabíječku přesně pro vás. Aby rychlé nabíjení skutečně fungovalo, tak jak má, tak musí rychlonabíjení podporovat nejen váš mobilní telefon, ale i samotná nabíječka a zároveň i kabel.

 

Kabelové nabíječky

Pokud potřebujete nabíjecí adaptér včetně nabíjecího kabelu, tak si u nás v MobilMaxu jistě vyberete. Nabízíme vám pouze kvalitní značkové kabelové nabíječky, aby se vám váš mobilní telefon dobil rychle a bezpečně. Nabízíme i speciální nabíjecí kabely pro různé typy chytrých hodinek (Xiaomi, Haylou, …).

 

Nabíječky do auta

Většina nabíječek do auta se označuje jako CL autonabíječky, neboť se většina z nich zapojuje do cigaretového zapalovače v autě (Cigarette Lighter). Nabíječku do auta si můžete vybrat například podle počtu konektorů nebo podle toho, jak vysoké podporuje nabíjení.

 

Bezdrátové nabíječky

Bezdrátové nabíječky fungují na principu elektromagnetické indukce mezi dvěma cívkami. Pokud váš mobilní telefon podporuje bezdrátové nabíjení, tak vám stačí pouze ho položit na nabíjecí plochu a on se začne sám automaticky nabíjet.

 

Nabíjecí adaptéry

Pokud již vlastníte správný nabíjecí kabel a hledáte pouze samostatný nabíjecí adaptér do sítě, tak u nás v MobilMaxu si jistě vyberete. Nabízíme vám pouze kvalitní značkové dobíjecí adaptéry, aby se vám váš mobilní telefon dobil rychle a bezpečně. Dále nabízíme i nabíjecí adaptéry s více výstupy (USB, USB-C) nebo adaptéry podporující rychlé nabíjení.

 

 

 


Přečíst více
Filtry
Cena
Výrobci
Typ zařízení
Značka zařízení
Barva
Typ konektoru/koncovky
Počet výstupů
Max. výkon bezdrátového nabíjení (W)
Max. výkon drátového nabíjení (W)
Podpora bezdrátového nabíjení
Max. výstupní výkon (W)
Max. výstupní proud (A)
Max. výstupní napětí (V)
Typ rychlonabíjení
Rozměry (v x š x h)
1001018733_1_CL autonabíječka s USB výstupem 2.4A Quick Charge 3.0.JPEG
Výprodej
SLEVA -72%
CL autonabíječka Samsung tablet konektor 2A (volně)
Výprodej
SLEVA -37%
Načíst další produkty
Načítám, prosím vydržte...

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím