Mobilní telefony POCO

Čínská nezávislá společnost POCO se zrodila ze společnosti Xiaomi v roce 2018 a plně se osamostatnila až v roce 2020. Zaměřuje se především na cenově dostupné smartphony nižší, střední i vyšší třídy, které bodují především překvapivě bohatou výbavou, kvalitními komponenty a špičkovým poměrem ceny a výkonu.

Prvni telefon spolecnosti POCO - POCO F1

 

Smartphony POCO jsou vyvíjeny s důrazem na nekompromisní poměr ceny a výkonu a jsou vybaveny i vlastní verzí operačního systému MIUI for POCO.

 

Prvním telefonem společnosti POCO se stal POCO Pocophone F1, který zaznamenal velký úspěch v kategorii cenově dostupných chytrých mobilních telefonů.

 

Společnost POCO již prodává své chytré mobilní telefony na více než 35 světových trzích. V roce 2020 dodala společnost POCO celosvětově více než 9 milionů chytrých mobilních telefonů POCO.

 

V současné době má POCO nezávislý produktový, prodejní a marketingový tým a sdílí zdroje od společnosti Xiaomi ve výrobě a poprodeji.

 

Společnost POCO je založena na neúnavné snaze o technologie, které její fanoušci skutečně potřebují, a tím demokratizuje rozhodování a neustálé aktualizace produktů.

 

V lednu 2021 společnost POCO představila své nové logo i maskota.

 

 


Přečíst více
Vybraná kategorie je prázdná
Načítám, prosím vydržte...

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím