Mobilní telefony Doogee

Společnost Doogee je přední světová značka specializující se na výrobu super odolných nízkonákladových mobilních telefonů s vysokým výkonem.

Odolny Doogee S98

 

Společnost Doogee byla založena v roce 2013 v Číně a v roce 2017 oficiálně vstoupila na český trh. Všechny produkty společnosti Doogee musí procházet náročným procesem testování a vysokou kontrolou kvality.

 

Prvním mobilním telefonem, který společnost Doogee představila v České republice byl Doogee BL500, který vsadil na osvědčenou klasiku s odolným kovovým rámečkem a oboustranným sklem.

 

V roce 2018 společnost Doogee představila první robustní herní telefon na světě a to Doogee S70, který kombinoval zábavu s možným venkovním užíváním. Dalším velkým rozdílem tohoto modelu byl odpovídající gamepad Doogee G1, který se k Doogee S70 připojil přes Bluetooth, a nabízel reagující tlačítka, pohodlné uchopení, hladký provoz a přesné zaměření.

 

Současné robustní odolné mobilní telefony Doogee splňují certifikace IP68, IP69K a vojenský standard MIL-STD-810G, takže jsou odolné vůči jakýmkoliv povětrnostním podmínkám, dešti, prachu, písku nebo erozi látek, jako je olej a voda.

 

V roce 2022 společnost Doogee představila zajímavý odolný mobilní telefon Doogee S98, který se může pochlubit hned 2 displeji, výkonným procesorem, zvýšenou odolností a velkou baterií.


Přečíst více
Filtry
Cena
Výrobci
Typ zařízení
Barva
Typ konektoru/koncovky
Max. výkon drátového nabíjení (W)
Kapacita baterie
Funkce
Senzory
Konektory
Rozlišení předního fotoaparátu
Rozlišení hlavního objektivu fotoaparátu
Počet objektivů zadního fotoaprátu
Nejrychlejíší datová technologie
Slot pro paměťovou kartu
Maximální velikost paměťové karty
Velikost uložiště
Operační paměť
Počet jader
Frekvence procesoru
Typ procesoru
Operační systém
Jemnost displeje (PPI)
Rozlišení displeje
Velikost displeje
Hmotnost
Rozměry (v x š x h)
Načítám, prosím vydržte...

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím