Mobilní telefony Motorola

Společnost Motorola navrhuje, vyrábí a dodává cílevědomé inovace lidem po celém světě, abyste mohli neustále vylepšovat způsob, kterým se spojujete s okolním světem.

Motorola prvni mobilni telefon na svete

 

Společnost Motorola nabízí přístup ke kvalitním a neustále se vylepšujícím chytrým mobilním telefonům, které vám umožní prožívat váš každodenní život jednodušeji a zábavněji.

 

Společnost Motorola je nadnárodní telekomunikační společnost založená v USA již v roce 1928.

 

Společnost Motorola vyrobila a uvedla na trh první mobilní telefon na světě. Mezi jejich nejoblíbenější modely patřila Motorola Moto G nebo Motorola Razv V3 a jejich design se snažilo napodobit mnoho ostatních výrobců.

 

Společnost Motorola nabízí široký výběr smartphonů s různými funkcemi a specifikacemi, takže si u nich najde ten správný telefon opravdu každý. Společnost Motorola má několik řad rozdělujících jednotlivé mobilní telefony zejména podle designu, výdrže baterie nebo rozlišení fotoaparátu – Motorola Edge, Motorola One, Moto G, Motorola Razr nebo Moto E Family.

 

Společnost Motorola také vyrábí i spoustu příslušenství k mobilním telefonů - například nabíječky, sluchátka, reproduktory, monitorovací kamery a mnoho dalšího.

 


Přečíst více
Filtry
Cena
Výrobci
Barva
Kapacita baterie
Funkce
Senzory
Konektory
Rozlišení předního fotoaparátu
Maximální rozlišení videa
Rozlišení hlavního objektivu fotoaparátu
Maximální velikost paměťové karty
Rozlišení displeje
Velikost displeje
Hmotnost
Rozměry (v x š x h)
1028631_Motorola G32 DS 6GB + 128GB Satin Maroon_01.jpg
Novinka
SLEVA -28%
Načítám, prosím vydržte...

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím