Mobilní telefony Motorola

Společnost Motorola navrhuje, vyrábí a dodává cílevědomé inovace lidem po celém světě, abyste mohli neustále vylepšovat způsob, kterým se spojujete s okolním světem.

Motorola prvni mobilni telefon na svete

 

Společnost Motorola nabízí přístup ke kvalitním a neustále se vylepšujícím chytrým mobilním telefonům, které vám umožní prožívat váš každodenní život jednodušeji a zábavněji.

 

Společnost Motorola je nadnárodní telekomunikační společnost založená v USA již v roce 1928.

 

Společnost Motorola vyrobila a uvedla na trh první mobilní telefon na světě. Mezi jejich nejoblíbenější modely patřila Motorola Moto G nebo Motorola Razv V3 a jejich design se snažilo napodobit mnoho ostatních výrobců.

 

Společnost Motorola nabízí široký výběr smartphonů s různými funkcemi a specifikacemi, takže si u nich najde ten správný telefon opravdu každý. Společnost Motorola má několik řad rozdělujících jednotlivé mobilní telefony zejména podle designu, výdrže baterie nebo rozlišení fotoaparátu – Motorola Edge, Motorola One, Moto G, Motorola Razr nebo Moto E Family.

 

Společnost Motorola také vyrábí i spoustu příslušenství k mobilním telefonů - například nabíječky, sluchátka, reproduktory, monitorovací kamery a mnoho dalšího.

 


Přečíst více
Vybraná kategorie je prázdná
Načítám, prosím vydržte...

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím