Mobilní telefony Aligátor

Společnost Aligator vznikla primárně jako značka neoriginálního příslušenství pro mobilní telefony společností Eurotelu a Pegasu v roce 1996. Nyní si už ale vydobyla stále místo na trhu s mobilními telefony a vyrábí od nejmodernějších smartphonů až po jednoduché přístroje a speciální telefony.

prvni seniorsky mobilni telefon Aligator A300

 

Výrobky společnosti Aligator se vyrábějí na zakázku v prověřených továrnách v Číně. Velký důraz klade společnost Aligator na celkovou kontrolu kvality zboží, nejen při výstupu, ale po celou dobu procesu výroby.

 

Od roku 2009 se společnost Aligator specializuje především na mobilní telefony určené pro seniory. Jako první představili seniorský mobilní telefon Aligator A300 s jednořádkovým displejem, velkými tlačítky a velkým červeným SOS tlačítkem na zadní straně, který měl velký úspěch. V roce 2011 uvedla společnost na trh Aligator A400 s funkcí SOS Locator, který uměl odeslat nejen žádost o pomoc, ale i zaslat přibližnou polohu zařízení podle vysílačů GSM.

 

V roce 2012 vyrobila společnost Aligator svůj první odolný seniorský telefon Aligator R5, který měl speciálně upravený oboustranný konektor microUSB.

 

V roce 2013 začala společnost Aligator vyrábět svůj první chytrý mobilní telefon Aligator S400.

 

Dnešní modely mobilních telefonů Aligator respektují současné ergonomické a designové trendy a nabízí elegantní tvary a designové prvky pro všechny zákazníky bez ohledu na jejich věk. Kromě mobilních telefonů vyrábí společnost i spoustu kvalitního značkového neoriginální příslušenství.

 


Přečíst více
Filtry
Cena
Výrobci
Typ zařízení
Barva
Typ konektoru/koncovky
Kapacita baterie
Funkce
Senzory
Konektory
Rozlišení předního fotoaparátu
Blesk
Maximální rozlišení videa
Rozlišení hlavního objektivu fotoaparátu
Počet objektivů zadního fotoaprátu
Nejrychlejíší datová technologie
Typ SIM karty 1 , 2
Počet SIM karet
Maximální velikost paměťové karty
Velikost uložiště
Operační paměť
Počet jader
Frekvence procesoru
Typ procesoru
Operační systém
Jemnost displeje (PPI)
Rozlišení displeje
Typ displeje
Velikost displeje
Hmotnost
Rozměry (v x š x h)
Odolnost
Konstrukce
Načítám, prosím vydržte...

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím