Nový smartphone se díky své hardwarové výbavě neztratí ani mezi konkurencí, ostatně posuďte sami. Srdcem všeho bude 64-bitový procesor od společnosti MediaTek taktovaný na 1,7 GHz. Doplní ho i solidní 3 GB RAM paměť a výkonný grafický procesor. Veškerá multimédia bude možné ukládat do interní 32 GB paměti, která bude rozšiřitelná o dalších 128 GB pomocí paměťové karty formátu microSD. Displej nabídne uhlopříčku 5 palců a Full HD rozlišení. A konečně se dostáváme k hlavnímu lákadlu přístroje, které se nachází právě nad displejem.
 

Pochopitelně mluvíme o dvojici kamerek. Ta první nabídne rozlišení 13 megapixelů a její hlavní starost bude pořízení snímku včetně všech důležitých detailů. Druhá kamera s rozlišením 2 Mpx mezitím poskytuje informace o hloubce a dle slov tvůrců doslova "simuluje lidské vnímání hloubky obrazu". Nechybí ani třetí kamera, která už je umístěná na zadní straně přístroje a nabídne slušných 13 Mpx a duální LED diodu. 
 

Telefon se začne prodávat s předinstalovaným operačním systémem Android 5.0 Lollipop, který bude samozřejmě doplněn o vlastní grafickou nadstavbu společnosti. K internetu se připojíte prostřednictvím LTE (stále doufáme v podporu českých pásem) nebo pomocí Wi-Fi typu 802.11 a/b/g/n. Nebude chybět podpora Bluetooth 4.0 a GPS. Díky přítomnosti funkce Dual SIM lze do těla telefonu vložit až dvě nanoSIM karty.