Kryty a obaly na mobily

Při nákupu nového mobilního telefonu doporučujeme zároveň přikoupit vhodný kryt nebo pouzdro na mobil, který ho ochrání před náhodným poničením, špínou nebo prachem.

 

Pokud se vám nelíbí klasická pouzdra, tak si u nás můžete pořídit zadní kryt na mobilní telefon. Mezi nejoblíbenější patří silikonové nebo gelové kryty. Kryt na mobilní telefon ochrání zadní část a boky telefonu, takže je velmi vhodné ho doplnit ochranným sklem nebo fólií na displej. Kryt v neposlední řadě plní i designovou funkci a slouží i jako atraktivní módní doplněk.

 

U nás v MobilMaxu si můžete vybrat ze široké nabídky krytů různých typů, z různých materiálů a z mnoha barev. Nabídku krytů samozřejmě můžete filtrovat také podle ceny, druhu obalu nebo materiálu. Níže se můžete dozvědět něco více o nejoblíbenějších krytech v naší nabídce.

 

Co na MobilMaxu najdete?

Ať už hledáte pouzdro nebo kryt pro jakýkoliv telefon, u nás si rozhodně vyberete. Nabízíme mnoho druhů pro mobily všech značek a modelů – například pouzdra na mobily Xiaomi, Huawei, Samsung, Apple, Realme, Doogee, Vivo. V nabídce máme také levné obaly za výhodné ceny. Podívejte se do naší široké nabídky a vyberte si ten nejlepší.

  

Ochranne kryty na mobilni telefony design

 

Nejoblíbenější kryty na mobil

Plastové kryty na mobil

Plastové kryty na mobil jsou vyrobeny z pevného tvrzeného plastu a pyšní se svou tenkostí. Tento kryt se musí na telefon nacvaknout. Nevýhodou těchto krytů je, že často při pádech napraskne.

 

Průhledné kryty na mobil

Průhledné kryty na mobil vám splní základní ochranu a přitom nijak nenarušují výjimečný design vašeho mobilního telefonu. Transparentní kryt se hodí kdykoliv a kamkoliv. Nevýhodou průhledných krytů je, že po určité době dochází k jejich žloutnutí.

 

TPU kryty na mobil

TPU kryty jsou nejoblíbenějším typem krytu na mobilní telefon. TPU kryty jsou flexibilnější než kryty z tvrdého plastu, takže jsou i odolnější proti prasknutí. Nejsou tak měkké jako silikonové kryty. Vyrábí se v různých barevných variantách. Nevýhodou TPU pouzder je, že se po určité době používání špiní.

 

Silikonové kryty na mobil

Silikonové kryty jsou měkké a flexibilní a pyšní se vysokou odolností. Jsou velmi příjemné na dotek a dobře se drží v ruce. Silikonový kryt je velmi pružný, takže se velmi snadno nandává a sundává. Vyrábí se v různých barevných variantách. Nevýhodou silikonových pouzder je, že se po určité době používání špiní.


Přečíst více
Filtry
Cena
Výrobci
Typ zařízení
Značka zařízení
Typ fólie / skla
Barva
Typ pouzdra
Material
Vyhledejte příslušenství přesně pro Váš telefon či tablet!

Načíst další produkty
Načítám, prosím vydržte...

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím