HF Bluetooth Parrot Minikit Plus CZ lokalizace

HF Bluetooth Parrot Minikit Plus CZ lokalizace

Elegantní Bluettoth sada s jednoduchým ovládáním a českou lokalizací.

ParrotZnačka telefonu:

1010881Kód:

1 784 Cena s DPH
1 474 Kč bez DPH
1 890 Běžná cena

6%

Sleva


Bezdrátová Bluetooth technologie umožňuje prenášet hlas a data prostřednictvím krátkých rádiových vln a bezdrátově tak propojit široké spektrum elektronického příslušenství. MINIKIT+ díky Bluetooth audio profilu A2DP přehrává hudbu/pokyny z navigace vašeho chytrého telefonu. Při příchozím hovoru jsou pokyny přerušeny až do ukončení hovoru (tato funkce závisí i na typu Vašeho smartphonu).

Jednoduše vyslovíte jméno a MINIKIT+ jej rozpozná bez nutnosti předchozího nahrávání hlasových záložek. Pokud máte k jedné osobe přirazených více čísel, stačí sadě říct, které z nich chcete volat. Sada podporuje hlasovou syntézu textu (funkce Text-To-Speech= TTS), tzn. umí vyslovovat jména z adresáře.

Při příchozím hovoru MINIKIT+ oznámí jméno volajícího, přičemž hovor mužete příjmout/odmítnout pouhým vyslovením magického slova: Accept/Reject. Jakmile se posadíte do vozu, senzor vibrací automaticky zapne Parrot MINKIT+ a naváže s vaším telefonem spojení.

Parrot zařízení jsou kompatibilní s témeř všemi Bluetooth mobilními telefony, smartphony ci jinými zařízeními. Aktuální přehledy kompatibility naleznete na www.parrot.com.
Přidat hodnocení

Hodnocení zákazníků

Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem.


Napište nám

Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody

Vážení zákazníci, připravili jsme pro Vás přehled platebních metod, kterými můžete platit v našem e-shopu...

Hotově (prodejny Mobilmax)DobírkaPřevodemSplátkový prodej CofidisOnline platby PayUKreditní/debetní kartou (Visa)Kreditní/debetní kartou (Mastercard)Twisto - platba za 14 dní.facebookyoutube
 

FastCentrike-shop, internetový obchod,tvorba e-shopu

velký e-shop za malé
peníze a do 24 hodin

 


 

 

Copyright © MOBILMAX spol.s.r.o

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Rozumím.
JavaScript musí být povolen