Foto / video příslušenství k mobilním telefonům

Pokud chcete pořídit opravdu kvalitní mobilní fotografie nebo videa, tak se bez pomocného příslušenství nejspíš neobejdete. Díky Selfie LED světlům, Selfie tyčkám nebo mikrofonům vyfotíte daleko kvalitnější fotografie nebo uděláte skvělá profesionální videa.

Jaké foto / video příslušenství na MobilMaxu najdete?

Ať už hledáte Selfie LED světlo nebo Selfie tyčku se stativem, tak u nás v MobilMaxu si rozhodně vyberete. Nabízíme různé Selfie tyčky s LED světlem, klipové mikrofony nebo Selfie tyčky se stativem. Podívejte se do naší široké nabídky a vyberte si to nejlepší přesně pro vás.

 

Foto, Video prislusenstvi - uvodni design

 

Selfie LED světla

Selfie LED světla vám perfektně osvítí prostředí pro skvělé selfie fotky, videa, líčení a mnoho dalšího. LED světlo je ideálním společníkem pro začínající i pokročilé tvůrce videí, fotografy, Youtubery a TikTokery. LED světlo s držákem telefonu je také perfektním doplňkem pro videokonference nebo online výuku. Většina Selfie LED světel vám umožní nastavení režimu světla (bílý, teplý, studený) i jeho intenzitu.

 

Klipové mikrofony

Klipové mikrofony jsou přenosná zařízení určená k nahrávání zvuku. Klipové mikrofony jsou určeny k připnutí na oblečení a můžete je používat při natáčení videí pro lepší a kvalitnější zvuk. Často je používají i moderátoři v televizi. Klipové mikrofony se vyrábí s různými typy konektorů (3,5mm Jack, USB, Lightning), takže si je můžete připojit k jakémukoliv mobilnímu telefonu.

 

Selfie tyčky

Pomocí Selfie tyčky si můžete sami a v pohodě vyfotit hromadné Selfie fotografie se svými přáteli a nemusíte kolemjdoucí žádat, zda by vás nemohli vyfotit. V dnešní době je většina Selfie tyčí vybavena praktickou funkcí Bluetooth, kde můžete focení ovládat dálkově a bezdrátově. Některé selfie tyče mají ve své teleskopické části tyče zabudovanou část, kterou můžete snadno rozložit na tzv. trojnožku a Selfie tyčka vám tak může sloužit i jako stativ. Stativ je skvělou pomůckou při fotografování na samospoušť nebo při fotografování za zhoršených světelných podmínek, kdy potřebuje mobilní telefon delší expoziční čas, a bez stativu je nemožné vyfotit kvalitní a ostrou fotku. Teleskopickou Selfie tyčku si můžete v případě potřeby roztáhnout na potřebnou délku a ve složeném stavu vám nezabere mnoho místa, takže si ji můžete uložit do batohu nebo kabelky.


Přečíst více
Filtry
Cena
Výrobci
Barva
1016592_Drzak Monopod Selfie MINI teleskopicka tyc se spousti cerny.jpg
SLEVA -46%
1030978_Mikrofon bezdratovy klopovy s prijimacem Apple iPhone Lightning_01.jpg
SLEVA -4%
Načítám, prosím vydržte...

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím