Koloběžky a příslušenství

Elektrické koloběžky značky Xiaomi jsou elegantním a designovým dopravním prostředkem, který vás rychle dopraví tam, kam potřebujete. K elektrickým koloběžkám Xiaomi si u nás v MobilMaxu můžete dokoupit i mnoho originálního příslušenství jako je například přepravní obal, náhradní nabíječka nebo náhradní nálepky, náhradní pneumatiky a rukojetě.

Co na MobilMaxu najdete?

U nás na MobilMaxu najdete kvalitní elektrické koloběžky značky Xiaomi a mnoho jejich náhradních dílů nebo příslušenství. Stačí si jen vybrat to pravé přesně pro vás.

 

Elektricke kolobezky uvodni design

 

Elektrické koloběžky značky Xiaomi mají nízkou váhu a jednoduchý skládací systém, takže vás můžou snadno a rychle dopravit kamkoliv zrovna potřebujete.

 

Elektrické koloběžky značky Xiaomi pohání vestavěný elektromotor, takže jsou ekologickým dopravním prostředkem. Díky skládacímu designu a nízké váze jsou i velmi dobře skladné a přenositelné.

 

K elektrickým koloběžkám Xiaomi si můžete dokoupit i mnoho originálního příslušenství jako je například přepravní obal, náhradní nabíječka nebo náhradní nálepky, náhradní pneumatiky a rukojetě.


Přečíst více
Filtry
Cena
Výrobci
Typ zařízení
Načíst další produkty
Načítám, prosím vydržte...

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím