Držáky na mobil na stativ

Pokud rádi děláte fotografie mobilem a chcete je mít opravdu kvalitní a krásné, tak se bez stativu na mobil určitě neobejdete.

Stativy na mobil jsou většinou univerzální, takže k nim lze připojit většinu mobilních telefonů. Některé jsou pouze statické, sloužící pouze jako stojánek, takže se nijak nepárují s mobilním telefonem. Některé stativy lze však spárovat s mobilním telefonem přes Bluetooth a potom ovládat přímo pomocí stativu, který slouží současně i jako selfie tyč.

Stativ se vám bude hodit i v případě fotografií, kde chcete být zachyceni i vy sami, stačí vložit váš mobilní telefon do stativu a pustit samospoušť.

Stativ se vám bude také hodit při focení za zhoršených světelných podmínek jako je například západ slunce nebo při focení detailních snímků, neboť váš mobilní telefon potřebuje delší expoziční čas v naprostém klidu a bez třesu ruky, jinak fotka nebude nikdy ostrá.

Stativy s LED kruhovým světlem

Stativy s LED kruhovým světlem vám perfektně osvítí prostředí pro skvělé selfie fotky, videa, líčení a podobně. Prstencové světlo můžete používat nejen v herním světě, ale i v jiných oblastech streamování, nebo může být i perfektním doplňkem pro videokonference nebo online výuku.


Přečíst více
Načítám, prosím vydržte...

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím