Držáky na mobil na kolo

Držáky na mobil na kolo nebo motorku vám usnadní cestování podle navigace, neboť je snadno přiděláte na řídítka a můžete mít vše přímo na očích.

Při výběru držáku se zaměřte zejména na velikost držáku, aby se do něho váš mobilní telefon správně vešel. Dále si promyslete, zda potřebujete pouzdro s odolností proti vlhku nebo ne.

Pokud vyjíždíte na menší a kratší vyjížďky, tak vám bude nejlépe vyhovovat silikonový držák mobilu na kolo (motorku) anebo kovový držák mobilu na kolo (motorku). Pokud však jezdíte na delší trasy a potřebujete svůj mobilní telefon ochránit i před deštěm, tak si vyberte držák na mobil (motorku) s přídavným voděodolným pouzdrem.

Silikonové (kovové) držáky na mobil na kolo

Nejčastější variantou, jak můžete váš mobilní telefon upevnit na kolo (motorku) jsou silikonové nebo kovové držáky. Tyto držáky se pevně uchytí na řídítka a buď do klešťového mechanismu nebo silikonových popruhů vložíte svůj mobilní telefon. Výhodou těchto držáků je, že je v něm váš mobilní telefon snadno a rychle ovladatelný. Ale na druhou stranu není v tomto držáku telefon chráněný před špatným počasím.

Držáky na mobil (motorku) s přídavným voděodolným pouzdrem

Držáky na mobil (motorku) s přídavným voděodolným pouzdrem jsou určeny zejména pro sportovce, kteří chtějí jezdit i v dešti nebo v prašném prostředí. Voděodolné pouzdro ochrání váš mobilní telefon před nepříznivými vnějšími vlivy, jako je déšť, mrholení nebo prach. Obvykle jde mobilní telefon ovládat i přes průhledné okénko pouzdra, dotyk je však o něco těžší, než jste zvyknutí.


Přečíst více
Filtry
Cena
Výrobci
Typ zařízení
Značka zařízení
Barva
1009744_Pouzdro odolne nejen na kolo_01.jpg
Výprodej
SLEVA -63%
1012446_Pouzdro odolne nejen na kolo velikost Galaxy S3_01.jpg
SLEVA -66%
1027606_Drzak na kolo Tactical Urban Lock Onyx cerny_01.JPG
SLEVA -6%
Načítám, prosím vydržte...

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím