Držáky na mobil do auta

Držáky do auta se rozdělují do základních 3 kategorií – držáky na čelní sklo s přísavkou, držáky do ventilační mřížky a držáky na opěrku sedadla. Dále mají držáky do auta 2 základní typy uchycení, buď se uchycují pomocí magnetu anebo pomocí klešťového mechanismu.

Magnetické držáky do auta

Magnetické držáky na mobil do auta jsou velmi minimalistické a fungují tak, že přitahují magnetickou destičku, kterou vložíte pod kryt svého mobilního telefonu, nebo ji na něj přímo nalepíte. Výhodou magnetických držáků do auta je, že nemusíte řešit rozměry mobilu ani se trápit zdlouhavým uchycením. Magnetickou destičku vám doporučujeme na mobil opravdu nalepit, nejen pouze vkládat mezi telefon a silikonový obal, neboť pak bude rychlost a kvalita nabíjení kvalitnější.

Velkou výhodou těchto držáků je velmi pohodlné vkládání a odebírání telefonu z držáku. Telefon můžete připevnit na držák jednou rukou, aniž byste sundali oči ze silnice.

Magnetické držáky do auta se vyrábí jak do ventilační mřížky, tak i v provedení s přísavkou.

 

Klešťové držáky do auta

Klešťové držáky mobilního telefonu do auta většinou musíte mechanickým roztažením kleští připravit na vložení mobilu, který pevně obejmou. Dražší typy klešťových držáku se však už automaticky otvírají po přiložení mobilního telefonu a poté ho automaticky přitáhnou. Speciálním typem jsou Gravity klešťové držáky, které fungují na základě gravitace tak, že telefon pouze jednou rukou vložíte do držáku a jeho vlastní vahou dojde k vysunutí a sepnutí čelistí.

Klešťové držáky jsou bohužel limitované velikostí svých čelistí, takže si při jejich pořízení musíte ověřit, zda jejich rozpětí odpovídá velikosti vašeho mobilního telefonu.

Klešťové držáky do auta se vyrábí jak do ventilační mřížky, tak i v provedení s přísavkou.

 

Držáky na mobil do auta na čelní sklo

Držáky na mobil do auta na čelní sklo se na přední sklo upevní pomocí přísavky, která se obvykle ještě pojistí stahovacím mechanismem pro větší podtlak a lepší přichycení.

Tyto držáky jsou nejčastější kloubové anebo s dlouhým husím krkem. Držáky s dlouhým husím krkem jsou určeny do větších SUV, obytných aut nebo kamionů, kde máte delší palubní desku, a neviděli byste na svůj mobilní telefon moc dobře.

Držáky na mobil do auta na čelní sklo vám podrží váš mobilní telefon buď pomocí klešťového mechanismu anebo pomocí magnetu.

Většina těchto držáků umožňuje zároveň uchycení na palubní desku, pokud nechcete omezovat svůj výhled na vozovku.

 

Držáky na mobil do auta do větrací mřížky

Držák na mobil do auta do větrací mřížky můžete nechat stále umístěný ve větrací mřížce a pouze do jeho ramen nebo k magnetu vkládáte a vyndáváte váš mobilní telefon.

Držák na mobil do auta do větrací mřížky je ideální, pokud často střídáte vozy, nebo jeden vůz používá více osob. Snadno ho zasunete do mřížky a opět vyndáte bez další složité instalace a lepení.

 

Držáky na mobil do auta do opěrky sedadla

Držáky na mobil do auta do opěrky sedadla bývají univerzálního charakteru a upevňují se mezi držáky hlavové opěrky sedadla. Držáky se velice snadno používají a lze je i regulovat. Umožní i cestujícím na zadních sedačkách automobilu při dlouhém cestování sledovat filmy nebo videa. Tyto držáky jsou většinou s klešťovým mechanismem, takže si při jejich pořízení musíte ověřit, zda rozpětí čelistí držáku odpovídá velikosti vašeho mobilního telefonu nebo tabletu.

 

Držáky na mobil do auta s bezdrátovým nabíjením

Skvělým tipem na držák do auta na delší cestování je držák do auta s bezdrátovým nabíjením. Samotný držák se napojí na dobíjecí kabel (bývá součástí balení) a kdykoliv vložíte svůj mobilní telefon v autě do držáku, tak se vám začne automaticky dobíjet. Nezapomeňte se však ale před nákupem tohoto držáku ujistit, že váš mobilní telefon podporuje bezdrátové nabíjení.


Přečíst více
Filtry
Cena
Výrobci
Barva
Drzak Baseus Bullet SUYZD-01 magneticky na palubni desku cerny_01.jpg
SLEVA -22%
Načíst další produkty
Načítám, prosím vydržte...

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím