Se službou PPL Vám zásilku doručíme, kam si budete přát.

Soukromý balík

Neztrácejte čas ve frontách. PPL doručí zásilku až do váhy 50 kg na Vámi určenou adresu ve všední dny mezi 8:00 a 18:00 hodinou. Ve většině případů je zásilka doručena do 24 hodin od expedice z našeho skladu. Pokud Vás kurýr nezastihne doma při prvním pokusu o doručení, zanechá Vám v poštovní schránce oznámení a doručí Vám zásilku následující pracovní den. V případě dodání na soukromou adresu Vás bude doručující řidič telefonicky nebo prostřednictvím SMS zprávy informovat o času doručení, které bude v rozmezí dvou hodin.

Zásilku máte pod kontrolou!
V den expedice od nás obdržíte e-mail s číslem zásilky. Pod obdrženým číslem můžete na této adrese sledovat svojí zásilku: https://ppl.cz/default.aspx.
V den doručení dostanete od PPL SMS/e-mail s dvouhodinovým upřesněním času doručení.
 

Cena služby „Soukromý balík“ je 79 Kč s DPH u platby předem nebo 109 Kč s DPH při platbě na dobírku.

Při nákupu nad 3.000 Kč s DPH je tato přeprava zdarma.


PPL přepravuje zásilky v celkové hmotnosti do 50 kg po celé České republice. V ceně služby je pojištění zásilky v hodnotě do 50 000 Kč.
Pokud jste zvolii platbu při převzetí můžete u řidiče PPL zaplatit jak v hotovosti tak kartou.

 
Důrazně doporučujeme důkladnou kontrolu zásilky při jejím převzetí. V případě zjištění porušeného nebo poškozeného obalu doporučujeme zásilku nepřebírat, případně řešit přímo s řidičem PPL na místě zápisem o škodě. V případě převzetí poškozené zásilky žádáme o nahlášení této události nejpozději do 3 dnů od převzetí zásilky na zákaznickou linku 736 220 777, kde vám rádi poradíme jak v takových případech postupovat.