Ve spolupráci s Českou poštou Vám nabízíme služby "Balík do ruky" a "Doporučená zásilka". Doručení balíku probíhá následující pracovní den poté, co ho předáme České poště. Doporučená zásilka je zpravidla doručena za 1 - 3 dny od předání České poště.

Balík do ruky

Zásilka bude dodána na Vámi určenou adresu. Informace o expedici zásilky je odeslána e-mailem, ve kterém je uvedeno číslo balíku. Svou zásilku pod uvedeným číslem v e-mailu můžete sledovat online na stránkách České pošty: www.ceskaposta.cz/cz/nastroje/sledovani-zasilky.php. Česká pošta garantuje dodání balíku následující pracovní den poté, co ho předáme dopravci. V případě, že Vás pracovník pošty nezastihne, dostanete informaci v tištěné podobě do schránky, a je možné domluvit náhradní termín dodání, nebo vyzvednout zásilku na příslušné poště.

Kromě sledování zásilky je také možné měnit dispozice zásilky. Pokud obdržíte již avízo o termínu dodání nebo o uložení na poště a termíny Vám nevyhovují, nabízí Česká pošta možnost změny na adrese: https://formulare.cpost.cz/zmenadispozice/overeni.html.

Cena služby „Balík do ruky“ je 109 Kč s DPH u platby předem nebo 129 Kč s DPH při platbě na dobírku.

Česká pošta přepravuje zásilky v celkové hmotnosti do 30 kg po celé České republice. V ceně služby je pojištění zásilky v hodnotě do 50 000 Kč.


Důrazně doporučujeme důkladnou kontrolu zásilky při jejím převzetí. V případě zjištění porušeného nebo poškozeného obalu doporučujeme zásilku nepřebírat, případně řešit přímo s pracovníkem pošty. Česká pošta vyžaduje nahlášení poškozených zásilek nejpozději do 24 hodin od převzetí zásilky. Můžete se také obrátit na naši zákaznickou linku 736 220 777, kde vám rádi poradíme jak v takových případech postupovat.