Displeje na mobil

LCD displej je velice důležitá část mobilního telenu, neboť přes něho řešíme většinu veškerého ovládání mobilního telefonu. V dnešní době jsou moderní velké dotykové displeje, které jsou velmi náchylné k poničení nebo rozbití. Aby vám náhradní displej správně a dobře fungoval, tak se musíte při jeho výběru zaměřit na přesný výběr konkrétního typu mobilního telefonu. Originální náhradní displeje vyrábějí všechny známé značky mobilních telefonů, jako je Samsung, Xiaomi, Huawei nebo Honor. Pokud chcete koupit levnější variantu náhradního LCD displeje, tak si můžete koupit neoriginální náhradní OEM displej např. pro značky Apple, Realme nebo Vivo. Při výměně LCD displeje můžete využít odbornou montáž provedenou zkušeným technikem v našem servisním středisku MobilMax. Pokud jste však zvyknutí si vše opravit sami, tak si musíte pořídit speciální nářadí na opravy mobilních telefonů.

Co na MobilMaxu najdete?

Ať už vám rozbil displej na vašem mobilním telefonu jakékoliv značky, u nás si rozhodně vyberete. Nabízíme mnoho druhů náhradních displejů pro mobily všech značek a modelů – například na mobily Apple, Samsung, Xiaomi, Huawei, Realme, Doogee, Vivo a další. Podívejte se do naší široké nabídky a vyberte si ten správný pro vás.

 

Druhy nahradni LCD displeju uvod

 

 

Displeje mobilních telefonů se vyrábí pomocí několika různých technologií:

 

LCD displej dosahuje díky plošnému podsvícení velmi vysokého jasu, není náchylný na vypalování a je poměrně levný na výrobu. Nevýhodou je nižší kontrast a neschopnost zobrazit opravdovou černou.

 

AMOLED displej má perfektně ostrý obraz s živými a realistickými barvami včetně černé barvy. Je vhodný pro graficky náročné aplikace s velkým rozlišením. Mezi jeho nevýhody patří vyšší spotřeba energie, a i vyšší pořizovací cena.

 

Super AMOLED displej má jasnější obraz a nižší spotřebu energie než klasický AMOLED displej, a používá ho u svých mobilních telefonů pouze firma Samsung.

 

OLED displej má ve srovnání s LCD displejem výrazně nižší spotřebu, ale bohužel se rychleji opotřebovává. Vyniká zejména širokým rozsahem barev, nízkou spotřebou a vysokým jasem.

 

Retina displej je v podstatě obchodní název s ochrannou známkou od společnosti Apple pro displeje na bázi IPS panelu nebo technologie OLED s větší hustotou pixelů.

 

IPS displej má dobrý jas a široké pozorovací úhly, ale horší zobrazování černé barvy. IPS displeje mohou dosahovat až 178° vertikálních i horizontálních pozorovacích úhlů bez zkreslení obrazu.

 

TFT displej je nejlevnější variantou, má nevýrazné barvy, ale vysoký kontrast, takže je dobře čitelný na slunci.


Přečíst více
Filtry
Cena
Výrobci
Typ zařízení
Značka zařízení
Barva
Vyhledejte příslušenství přesně pro Váš telefon či tablet!

3000302_Battery Sticker pro Apple iPhone 4S.jpg
SLEVA -38%
3000297_Battery Sticker pro Apple iPhone 5.jpg
SLEVA -38%
3000294_Battery Sticker pro Apple iPhone 5S  5C  SE.jpg
SLEVA -38%
3000339_Battery Sticker pro Apple iPhone 6 Plus.jpg
SLEVA -38%
3000296_Battery Sticker pro Apple iPhone 6, iPhone 6S.jpg
SLEVA -67%
3000299_Battery Sticker pro Apple iPhone 6S Plus.jpg
SLEVA -38%
1021191_Battery Sticker pro Apple iPhone 7, iPhone 8.jpg
SLEVA -67%
Načíst další produkty
Načítám, prosím vydržte...

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím