Ideální kabel Lightning pro náruživé hráče

 

Konečně se mi dostal do ruky nabíjecí kabel Baseus na můj iPhone, který se mi během pár dnů nezlomí u konektoru, hurá!

 

Kabel je zabalený v krásné jednoduché krabičce a uvnitř je bezpečně uložený v blistru, takže nemůže být v žádném případě poškozený z přepravy. Kabel má neuvěřitelnou délku 3 metry, takže už se konečně nemusíte krčit u zásuvky, abyste náhodou kabel nevytrhli z nabíječky. Pokud je ale pro Vás moc dlouhý, tak ho jednoduše můžete částečně smotat a zpevnit přiloženým páskem se suchým zipem.

 

 

Miniaturní koncovka konektoru je z ohebné pryže, takže ji krásně přehnete přes okraj telefonu a pomocí dvou silných přísavek upevníte k zadní straně svého iPhonu. Nikde Vám nepřekáží vystupující koncovka nabíječky a telefon se krásně a pohodlně drží v ruce a můžete hrát Vaše oblíbené hry bez jakéhokoliv omezení z hlediska času nebo pohybu rukou. Není důvod už svým dětem nepůjčit telefon s obavou, že Vám zas zlomí nabíjecí kabel.

 

Kabel dokonce podporuje i rychlé nabíjení. Takže já jsem už konečně vyřešila svůj věčný problém s polámaným konektorem u všech kabelů Lightning a našla jsem ten jediný nezničitelný.

 

 

cena jen  299 Kč

Z A K O U P I T