Baseus nabíjecí kabel lightning pro náruživé hráče.

Baseus nabíjecí kabel lightning pro náruživé hráče.

Ideální kabel Lightning pro náruživé hráče

Konečně se mi dostal do ruky nabíjecí kabel Baseus na můj iPhone, který se mi během pár dnů nezlomí u konektoru, hurá!

Kabel je zabalený v krásné jednoduché krabičce a uvnitř je bezpečně uložený v blistru, takže nemůže být v žádném případě poškozený z přepravy. Kabel má neuvěřitelnou délku 3 metry, takže už se konečně nemusíte krčit u zásuvky, abyste náhodou kabel nevytrhli z nabíječky. Pokud je ale pro Vás moc dlouhý, tak ho jednoduše můžete částečně smotat a zpevnit přiloženým páskem se suchým zipem.

 

 

Miniaturní koncovka konektoru je z ohebné pryže, takže ji krásně přehnete přes okraj telefonu a pomocí dvou silných přísavek upevníte k zadní straně svého iPhonu. Nikde Vám nepřekáží vystupující koncovka nabíječky a telefon se krásně a pohodlně drží v ruce a můžete hrát Vaše oblíbené hry bez jakéhokoliv omezení z hlediska času nebo pohybu rukou. Není důvod už svým dětem nepůjčit telefon s obavou, že Vám zas zlomí nabíjecí kabel.

 

Kabel dokonce podporuje i rychlé nabíjení. Takže já jsem už konečně vyřešila svůj věčný problém s polámaným konektorem u všech kabelů Lightning a našla jsem ten jediný nezničitelný.

 

 

Načítám, prosím vydržte...

Používáním našeho webu souhlasíte s používáním cookies ve vašem prohlížeči. Více informací

Souhlasím